Gamemax Case | CLAW 360 WH | M-ATX
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 452.00 mm |
| Gross height (mm) | 551.00 mm |
| Gross weight | 6.90 kg |
| Gross width (mm) | 277.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | M-ATX |
| Laienduspesad | 4 |
| Net weight | 5.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 25 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Gamemax |
| Producer product family | Case |
| Producer product name | CLAW 360 WH |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |







